تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. خدمات ما
 4. chevron_right
 5. تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران

احتمالاً شما هم وقتی به دنبال خدمات تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران می‌گردید که می‌خواستید به برنامه و یا فیلم موردعلاقه‌تان نگاه کنید؛ و ناگهان دیدید که تلویزیون خراب‌شده و یا مشکلی دارد.

در چنین مواقعی پیدا کردن خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران می‌تواند مشکل تلویزیون شما را حل کند.

تیم تخصصی ما در نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی تهران در خدمات شماست. جهت اخذ خدمات و راهنمایی، با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.

0900000000

خدمات تعمیر تلویزیون های ال جی در تهران

خدمات تعمیر تلویزیون های ال جی در تهران

 • آیا به دنبال خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل در تهران می‌گردید؟
 • آیا به دنبال مناسب‌ترین هزینه تعمیرات تلویزیون های ال جی در تهران هستید؟
 • آیا می‌خواهید مشکلات تلویزیون شما در کوتاه‌ترین زمان رفع گردد؟

تیم تخصصی ما در نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران در خدمت شماست.

تماس با تعمیرکار تلویزیون ال جی در تهران

090000000

دنبال خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل در تهران

در مواجهه با خرابی تلویزیون ال جی چکار کنیم؟

یکی از لوازم‌خانگی پراستفاده تلویزیون‌ها هستند؛ که بخش قابل‌توجهی از وقت آزاد خانواده‌ها در منزل با دیدن برنامه‌های تلویزیونی سپری می‌شود. به همین خاطر مهم‌ترین سرگرمی افراد در منزل با تلویزیون است. به همین علت مواجه‌شدن با خرابی تلویزیون بسیار ناراحت‌کننده هست.
یکی از برندهای محبوب و مطرح بازار، برند LG هست که در این مطلب به خدمات تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران پرداخته‌ایم.

ازجمله مشکلات و خرابی‌های تلویزیون ال جی عبارت‌اند از:

 • خرابی بک لایت دستگاه
 • خرابی پنل دستگاه
 • خرابی پاور دستگاه
 • خرابی ریموت دستگاه
 • مشکلات صدای دستگاه
 • و سایر خرابی و مشکلات تلویزیون های LG

در صورت مواجهه با هر نوع خرابی تلویزیون ال جی خود نگران نباشید. با خیال آسوده می‌توانید از خدمات تعمیرات تلویزیون های ال جی در تهران تیم تخصصی ما استفاده کنید.

دنبال خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون ال جی در منزل در تهران
خرابی غافلگیرکننده

احتمالاً برای شما هم پیش‌آمده است که آماده‌شده‌اید که برنامه و یا فیلم موردعلاقه تون رو از تلویزیون تماشا کنید؛ اما موقع روشن کردن تلویزیون متوجه شدید که تلویزیون ال جی شما روشن نمی‌شود؛ و یا مشکلی در پخش صدا و تصویر دارد.

در چنین مواقعی با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران تماس بگیرید. تا سریعاً متخصصین تیم ما به مشکل تلویزیون شما رسیدگی کنند.

در ادامه مطلب به مشکلات متداول تلویزیون های ال جی پرداخته‌ایم.

متداول‌ترین مشکلات تلویزیون های ال جی

با بررسی و آشنایی با مشکلات متداول تلویزیون ال جی خود می‌توانید تا حدودی عیب یابی تلویزیون ال جی خود را انجام بدهید؛ و اگر مشکل ساده و پیش‌پاافتاده‌ای بود، خودتان آن را رفع کنید. در غیر این صورت تعمیر تلویزیون ال جی خود را به متخصصان ما بسپارید.

طبق تجربیات و مشاهدات تعمیرکاران ما شایع‌ترین علت‌های خرابی تلویزیون های LG را به‌طور اجمالی بررسی می‌کنیم.

علت روشن نشدن تلویزیون ال جی چیست؟

علت روشن نشدن تلویزیون ال جی چیست؟

منشأ این مشکل می‌تواند از دو ناحیه باشد؛ برق دستگاه و یا مشکل سخت‌افزاری.

به همین خاطر ابتدا اتصالات برقی دستگاه را چک کنید؛ و از برقرار بودن جریان برق و سالم بودن اتصالات و محافظ برق اطمینان حاصل کنید. چون گاهی اوقات علت روشن نشدن تلویزیون ال جی شما ممکن است از برقرار نبودن جریان برق به دستگاه باشد.

چنانچه مشکلی در اتصالات برقی دستگاه نبود، احتمالاً مشکل از خود دستگاه است که باید به یک تعمیرکار متخصص تلویزیون های LG بسپارید.

برخی از نشانه‌های مشکل سخت‌افزاری دستگاه و یا ایراد در اتصالات برقی دستگاه عبارت‌اند از:

 • دستگاه کلاً روشن نمی‌شود.
 • پس از آمدن تصویر، دوباره خاموش می‌شود.
 • چراغ پاور دستگاه چشمک میزند.
 • دستگاه مدتی پس از روشن بودن خودبه‌خود خاموش می‌گردد.

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم با چک کردن قسمت‌های بیرونی دستگاه مرتبط با برق را چک نمایید. اگر در آن‌ها مشکلی نبود، به‌احتمال‌زیاد مشکل داخل دستگاه هست و حتماً از خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران استفاده کنید و خودتان هیچ اقدامی جهت رفع مشکلی نکنید. چون به دلیل ناآشنایی ممکن است سهواً باعث وارد شدن آسیب بیشتر به دستگاه شوید.

نکته:

توجه داشته باشید که برخی از دستگاه‌ها به‌طور پیش‌فرض تنظیماتی دارند؛ به این صورت که اگر تا یک مدت‌زمان مشخصی هیچ سیگنالی از کنترل به دستگاه ارسال نشود، به‌طور خودکار تلویزیون خاموش می‌گردد؛ و یا در حالت پاور سیوینگ قرار می‌گیرد. پس چنین مواردی را هنگام بروز مشکل بررسی کنید. (تنظیمات پیش‌فرض دستگاه).

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران

ما خدمات تعمیرات تلویزیون های ال جی در تهران را در تمامی مناطق ارائه می‌کنیم. در ادامه توضیحات مختصری دراین‌باره داده‌ایم.


خدمات تعمیرات تلویزیون ال جی غرب تهران

جهت دسترسی آسان و سریع‌تر در تمامی محله‌های غرب تهران خدمات خود را ارائه می‌دهیم. ازجمله محله‌های؛ پونک، جنت‌آباد، گیشا، تهرانسر، آریاشهر، طرشت، شهران، چیتگر، فردوس، شهر زیبا، آزادی، ستارخان، شهرک آپادانا، حصارک، کن، شهرک اکباتان و…


ارائه خدمات در محله‌های شرق تهران

ازجمله محله‌های؛ تهران‌نو، حشمتیه، وحیدیه، پیروزی، شمس‌آباد، نظام‌آباد، نارمک، گرگان، منصورآباد، تهرانپارس، نیرو هوایی، کالاد، شهرک امید، مجیدیه، حکیمیه و…

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تهران

ارائه خدمات در محله‌های مرکز تهران

ازجمله محله‌های؛ یوسف‌آباد، عباس‌آباد، توحید، آرژانتین، تخت طاووس، زرتشت، باغ صبا، بهجت‌آباد، استانبول، سهروردی، خواجه عبدالله، آپادانا، توپخانه، تخت جمشید (طالقانی)، جمهوری، نادری، امیرآباد، بهار شیراز، نادری، جلفا، لاله‌زار، آذربایجان و…


خدمات تعمیرات تلویزیون ال جی جنوب تهران

ارائه خدمات فوری در محله‌های جنوب تهران ازجمله؛ مشیریه، خراسان، شاپور، شوش، جوادیه، یاخچی آباد، آب منگل، خزانه، فلاح، کاروان (رضویه)، منیریه، خانی‌آباد نو، جی، یافت‌آباد، آذری، امیر بهادر، شهرک مسعودیه، مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خزانه، بخارایی، اتابک، افسریه، بازار تهران، سیروس و…


نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در کرج

اگر ساکن کرج هستید و تلویزیون LG شما مشکل پیداکرده است، می‌توانید از خدمات تخصصی گروه ما استفاده نمایید.

هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی تهران

هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی تهران

هزینه‌های تعمیرات را بعد از عیب یابی تلویزیون می‌توان برآورد کرد. باید مشخص گردد که دستگاه چه مشکلی دارد و آیا قابل تعمیر هست یا نه؟ و اگر قابل تعمیر هست، نیاز به قطعه دارد یا نه.
به همین خاطر میزان هزینه تعمیر تلویزیون ال جی در تهران را قبل از مشخص شدن عیب و ایراد آن نمی‌توان مشخص کرد. ازاین‌رو بهتر است با متخصصی ما تماس بگیرید؛ و مشکل تلویزیون خود را شرح بدهید. تا متخصصین ما بتوانند برآوردی از هزینه تعمیرات خدمت شما اعلام کنند.

تعمیرات تلویزیون ال جی در منزل تهران

منتقل کردن تلویزیون به تعمیرگاه تلویزیون کارآسونی نیست. گاهی اوقات هم مشکل تلویزیون جزئی هست و نیاز مبرمی به بردن به تعمیرگاه ندارد. در چنین مواردی خدمات تعمیرات تلویزیون ال جی در محل در تهران راهگشاست؛ و تعمیرکار با درخواست شما در محل شما حضور میابد.

در خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در منزل هزینه ایاب و ذهاب نیز بر هزینه کل تعمیرات اضافه می‌گردد.

خدمات تعمیرات تلویزیون ال جی شبانه روزی

خدمات تعمیرات تلویزیون ال جی شبانه روزی

خراب شدن تلویزیون در شب‌هنگام مخصوصاً شب قراره به فیلم یا برنامه مرود علاقه خودتون نگاه کنید، ضد حال اساسی هست؛ و به خدمات تعمیرات شبانه روزی تلویزیون LG نیاز پیدا می‌کنید.

با درخواست شما متخصص تعمیرکار به محل شما مراجعه می‌کند و نسبت به رفع مشکل آن اقدام می‌نماید.

راهنمای تعمیر تلویزیون ال جی

آشنایی با قطعات تلویزیون اولین قدم برای رفع مشکل آن است. به همین خاطر درصورتی‌که هیچ آشنایی با قطعات تلویزیون ندارید، به آن دست نزنید و با تعمیرکار تماس بگیرید.
در ادامه خدمات تلویزیون های LG را شرح داده‌ایم.

تعمیرات پنل تلویزیون ال جی

عملکرد پنل یا ماژول تلویزیون، نمایش تصویر تلویزیون است. مشکلات نداشتن تصویر تلویزیون ال جی می‌تواند از خرابی پنل (ماژول) باشد.

برخی از مشکلات تلویزیون های ال جی ناشی از خرابی پنل تلویزیون عبارت‌اند از:

 • گاهی اوقات تصویر یک‌لحظه می‌رود.
 • تلویزیون LG صدا دارد؛ اما تصویر ندارد.
 • کیفیت تصویر پایین است.
 • صفحه‌نمایش به‌صورت شطرنجی شده است.
 • وضوح رنگ و تصویر صفحه‌نمایش کم شده است.
 • تصویر مدتی بعد از روشن کردن دستگاه می‌رود.

با مشاهده چنین مواردی تعمیر تلویزیون ال جی صدا دارد تصویر ندارد را به متخصصان این امر بسپارید. چون مشکلات مرتبط با پنل یا ماژول تلویزیون کار هرکسی نیست.

نکته:

درزمانی که تلویزیون تصویر ندارد، تنظیمات دستگاه را نیز چک کنید. ممکن است دستگاه روی حالت صرفه‌جویی برق باشد و نمایشگر خاموش شده باشد.

ممکن است مشکل صدا دارد تصویر ندارد مربوط به خراب بودن لیکویید تلویزیون نیز باشد.

[با توجه به بالا بودن قیمت پنل تلویزیون ال جی ما همواره تلاش می‌کنیم تا حد امکان پنل را تعمیر کنیم؛ و تعویض پنل تلویزیون ال جی آخرین گزینه هست.]

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

در نمایشگرهای ال سی دی، پنل تلویزیون فاقد منبع نوری هست؛ و نمایش تصویر به کمک بک لایت (نور پس‌زمینه) قابل‌نمایش می‌شود.

با پیشرفت تکنولوژی نمایشگرها، جهت تأمین نور بک لایت از لامپ‌های LED استفاده می‌گردد. در صورت خرابی بک لایت تلویزیون ممکن است برخی از لامپ‌های LED بک لایت تلویزیون سوخته باشد و یا بک لایت کامل خراب‌شده باشد.

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

توجه داشته باشید که هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی در تهران کمتر از هزینه تعویض آن است؛ اما باید کار را به متخصصان حرفه‌ای این کار بسپارید. در غیر این صورت ممکن است به خاطر تعمیر غیرحرفه‌ای پس از تعمیر مجدداً این مشکل بروز پیدا کند.

تعمیر پاور تلویزیون ال جی

یکی از علت‌های خرابی تلویزیون LG سوختن پاور تلویزیون ال جی هست. علل مختلفی باعث خرابی پاور تلویزیون ال جی می‌گردد. ازجمله؛ خراب شدن ترانزیستور پاور و یا خراب شدن خازن‌های پاور.

اگر مشکل از خازن‌های پاور باشد، با تعویض خازن‌ها می‌توان تعمیر پاور تلویزیون ال جی را انجام داد؛ و اگر قابل تعمیر نباشد، می‌بایست بُرد پاور تعویض شود.

تعمیر ریموت تلویزیون ال جی

تعمیر ریموت تلویزیون ال جی

استفاده از ریموت‌ها تماشای تلویزیون رو لذت‌بخش و راحت کرده است؛ و بدون ریموت کنترل تماشای تلویزیون کار خوشایندی نیست. چون مجبور می‌شویم برای عوض کردن کانال پاشیم…

در صورت خرابی ریموت تلویزیون ال جی خود لازم است به چند نکته توجه داشته باشید. چون برخی از مشکلات شایع ریموت‌ها، کار نکردن بعضی از دکمه‌های آن است که نیاز به فشار زیادی داره تا عمل کند.


قبل از اینکه اقدام به تعویض و یا تعمیر ریموت تلویزیون ال جی موارد زیر را چک کنید:

 • باطری‌های ریموت را بررسی کنید؛ و با باطری نو هم ریموت کنترل رو تست کنید.

(در مورد خرابی‌ها و مشکلات جدی بهتر است برای تعمیرات ریموت تلویزیون ال جی به تعمیرکار متخصص مراجعه کنید.)

 • تست سالم بودن ریموت کنترل تلویزیون:

یکی از دکمه‌های ریموت را به‌طرف یه دستگاه رادیوی روشن بفشارید. در صورت شنیده شدن نویز یا صدای تق از بلندگو، به این معناست که ریموت سیگنال ارسال می‌کند و معیوب نیست.


سرویس ریموت تلویزیون LG

یکی از علل کار نکردن ریموت تلویزیون گردوخاک گرفتن مدارهای آن است. شما خودتان باکمی حوصله و دقت می‌توانید سرویس آن را انجام دهید.

بدین منظور ابتدا باطری‌ها را خارج کنید و بدنه ریموت را بازکنید؛ و با استفاده از یک گوش پاک‌کن آغشته به الکل گردوغبار روی مدار را پاک‌کنید و سپس زیر دکمه‌های ریموت را نیز پاک‌کنید.

سایر مشکلات ریموت را بهتر است به تعمیرکاران متخصص بسپارید.

تعمیر رنگ تلویزیون ال جی

تعمیر رنگ تلویزیون ال جی

از دیگر مشکلات رایج تلویزیون‌ها به‌هم‌ریختگی رنگ آن است. ازآنجایی‌که این مشکل نیاز به عیب یابی تخصصی دارد حتماً باید توسط متخصص این کار انجام پذیرد.

به‌هم‌ریختگی رنگ تلویزیون ال جی و یا سبز و یا آبی شدن تصویر تلویزیون ال جی از دیگر مشکلات و خرابی‌های تلویزیون های LG هست که ممکن است شما نیز با آن مواجه بشوید.

در ادامه آموزش تعمیر تلویزیون ال جی به علت این مشکلات می‌پردازیم.


ازجمله مشکلات رنگ تلویزیون های LG می‌تواند موارد زیر باشد:

 • وجود مشکل در بک لایت تلویزیون LG
 • خرابی منبع تغذیه دستگاه.
 • سوختگی پیکسل‌های تلویزیون.
 • وجود عیب و ایراد در مادربرد تلویزیون.
 • خرابی اینورتر.
 • خرابی برد کنترل دستگاه و کابل رابط آن.

مشکلات رنگ تلویزیون ممکن است ناشی از وجود چند عیب و ایراد باشد که به شکل‌های مختلفی ظاهر می‌شود.

ازجمله؛ سبز یا آبی و یا تیره شدن صفحه‌نمایش تلویزیون و یا رنگی رنگی شدن صفحه می‌شود.

از علت‌های متداول این مشکل می‌توان به افتادن و ضربه دیدن دستگاه، جابجایی دستگاه، فرسوده‌شدن آن و غیره اشاره کرد.

در صورت مشاهده هرگونه مشکلات رنگ تلویزیون ال جی حتماً در اولین فرصت نسبت به تعمیر رنگ تلویزیون ال جی خود اقدام کنید. چون عدم تعمیر این مشکل ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلات دیگر نیز گردد.

حتماً تعمیرات رنگ تلویزیون های ال جی باید توسط متخصص انجام گیرد. چون این مشکل از خرابی قطعات مهم و اصلی تلویزیون ناشی می‌شود و کار هر تعمیرکاری نیست.

علت آبی شدن رنگ تلویزیون ال جی

علت آبی شدن رنگ تلویزیون ال جی

جهت تشخیص علت دقیق این مشکل، دستگاه می‌بایست توسط متخصص بررسی گردد. چون این کار نیازمند مهارت و تجربه هست.

از علل احتمالی می‌توان به وجود مشکل در پنل تلویزیون اشاره کرد؛ که می‌تواند از جابجایی دستگاه در حال روشن بودن و یا ضربه خوردن دستگاه ناشی گردد.

خرابی بک لایت نیز می‌تواند منجر به این مشکل گردد؛ و یا اینکه ناشی از سوختگی پیکسل‌های صفحه‌نمایش تلویزیون هست.

چنانچه دستگاه در محیط خیلی گرم و یا در معرض میدان مغناطیسی (آهنربا) باشد و یا مدت‌زمان زیادی روشن بوده باشد، چنین مشکلی احتمال دارد اتفاق بیفتد.

تعمیر صفحه تلویزیون ال جی

ضربه خوردن صفحه‌نمایش تلویزیون می‌تواند منجر به بروز مشکلات مختلفی گردد. اگر ضربه وارده باعث شکستن صفحه گردد، در مواردی قابل تعمیر نیست؛ و می‌بایست تعویض گردد.


علت پرش تصویر تلویزیون ال جی

 • علت‌های پرش تصویر ممکن است به خود دستگاه مربوط نباشد. ازجمله وجود مشکل در سیم‌کشی ساختمان.
 • دستگاه دیگری در نزدیکی تلویزیون باعث ایجاد نویز می‌گردد.
 • خرابی بک لایت تلویزیون های LG نیز می‌تواند علت پرش تصویر باشد.
 • خرابی پنل تلویزیون به علت ضربه یا آب‌دیدگی.
 • خراب بودن پاور دستگاه که نمی‌تواند بک لایت را به‌خوبی تغذیه کند.
 • خرابی برد اصلی دستگاه که پردازش تصویر و صدا را انجام می‌دهد.
تعمیر فلت تلویزیون ال جی

تعمیر فلت تلویزیون ال جی

خرابی فلت از دیگر مشکلات تلویزیون های LG هست؛ که از علت‌های آن می‌تواند آب‌دیدگی فلت باشد.

به خاطر رسانایی آب، می‌تواند عملکرد دستگاه را مختل کند. چنانچه مدارهای ارتباطی فلت ها از بین نرفته باشد، نیاز به تعویض پیدا نمی‌کند. در غیر این صورت باید تعویض گردد. چون با از بین رفتن این خطوط ارتباطی، تصاویر از برد آدرس به پنل دستگاه منتقل نمی‌گردد.

تعمیر صدای تلویزیون ال جی

این ایراد منشأ مختلفی دارد. ازجمله؛ ایراد در بلندگوها، برد اصلی و یا تنظیمات صدا.

در صورت وجود هرگونه مشکلی در صدای دستگاه، ابتدا خروجی‌های صدای تلویزیون ال جی و تنظیمات صدای تلویزیون ال جی خود را چک کنید.

تعمیرات مشکلات صدای تلویزیون های LG طیف زیادی از مشکلات را شامل می‌شود.


ازجمله مشکلات مرتبط با صدای تلویزیون LG عبارت‌اند از:

 • قطع شدن ناگهانی صدای دستگاه.
 • کم بودن صدای تلویزیون ال جی
 • ناهماهنگی صدا و تصویر در تلویزیون ال جی
 • بدون علت صدای خش‌خش تلویزیون ال جی شنیده می‌شود.
 • تعمیر تلویزیون ال جی صدا دارد تصویر ندارد
 • کاهش کیفیت صدای تلویزیون ال جی بدون دلیل خاصی.
 • مشکل در خروجی صدای تلویزیون ال جی

توصیه می‌کنیم ابتدا خودتان موارد اولیه در ارتباط با صدای تلویزیون را چک کنید.

به‌عنوان‌مثال:
 • چک کنید تلویزیون در حالت بی‌صدا نباشد.
 • اتصالات اسپیکرها را چک کنید.
 • انباشته شدن گردوخاک بر روی بلندگوهای دستگاه می‌تواند باعث ایجاد اختلال در صدای تلویزیون گردد.
 • و غیره.

ولی تشخیص و رفع مشکلات صدای تلویزیون LG را حتماً به متخصصین این کار بسپرید.

سخن پایانی

در صورت مشاهده هر نوع مشکلی در تلویزیون LG خود ابتدا وضعیت دستگاه را چک کنید. درصورتی‌که هیچ علل مشهودی مشاهده نکردید، با متخصصین ما تماس بگیرید. تا جهت تعمیر آن اقدام کنیم.
خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در تهران در گروه ما توسط متخصصین حرفه‌ای و ماهر و با منصفانه‌ترین هزینه انجام می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس با کارشناس